| secretflower15 a întrebat:

Cum pot sa devin membru senior in TPU.pls raspuns rapid! Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

Trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri si minim 10 zile de activitate (de cand ai contul).

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.

| bianca9422 a răspuns:

Buna!

Stiu ca esti nerabdator dar trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri pe site.
Mult succes in activitatea ta pe site happy

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Pe mine m-au ajutat cei din comunitate. Uite ce mi-au spus :
As dori sa iti spun ca un Expert TPU, este un utilizator cu o activitate deosebit, un membru care se identifica cu scopul comunitatii si anume acela de a ajuta persoanele care intr-adevar au nevoie de acest lucru. In cazul expertului, nu conteaza numarul raspunsurilor oferite, insa in primul rand calitatea acestora. Un membru ales expert, este o persoana in care ceilalti utilizatori ai comunitatii au incredere in el si in raspunsurile pe care acesta le ofera.

| bybuu13 a răspuns:

Trebuie sa ai 100 de raspunsuri tongue