| simona223 a întrebat:

cate puncte trebuie sa am ca sa devin membru senior si sa pot sa votez.sunt membru junior si am 5307 puncte... cel mai rapid si concret raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Pe TPU toți utilizatorii sunt împărțiți în două categorii: "Juniori" și "Seniori".
Vei putea să votezi, să raportezi și să folosești chat-ul site-ului, când o să deveni membru "Senior".
Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183.
Succes.

2 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

Trebuie sa dai 100 de raspunsuri si vei ajunge senior. happy

| ZK a răspuns:

Nu contează punctele sau rankul.Trebuie sa ai minim 100 de răspunduri.