| BeautifulAngel a întrebat:

Cum pot sa fac sa imi apara o intrebare acolo sus(unde sunt 4 intrebari)
?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Întrebările respective sunt alese de către administratori, manual.
Dacă vei avea întrebări frumoase, ai șanse mari ca una dintre ele să fie aleasă la un moment dat. Succes.

2 răspunsuri:
| ARSENÁL a răspuns:

Intrebarea ta, trebuie sa si merite sa ajunga acolo unde iti doresti.

| marwitch a răspuns:

NU poti pentru ca acele intrebari sunt trimise de o firma, nu de o persoana, plus ca acele intrebari nu prea sunt intrebari, ci mai mult un fel de concursuri cu premii