| maly00 a întrebat:

AM o intrebare...pot face sa-mi apara doar intrebari care NU si-au gasit raspunsul? Dar nu cu faza aia ca dupa ce raspunzi la o intrebare iti arata ca "inca o serie de intrebari nu..."
Sa-mi arate la categorie doar intrebari... Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poftim: http://www.tpu.ro/intrebari-fara-raspuns/

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
te duci in sus-ul pagini si dai click pe prima pagina, apoi i dreapta scrie fara raspuns.un raspuns etc.
O zi frumoasa sa ai si sarbatori fericitehappy

| Fulbaster a răspuns:

Nu,nu se poate.

| GoldVali a răspuns:

Nu am vazut setarea asta. Poti insa raspunde linistita oriunde, la cate raspunsuri pe langa subiect se dau, al tau poate fi de ajutor.