| 263877 a întrebat:

Vreau sa ma ia dracu odata de pe lumea asta dar nu stiu unde sa il gasesc... unde credeti ca il pot gasi?

9 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Trimitei la dracu un mail si spune-i sa vina dupa tine

| DNSK a răspuns:

Sa t vad ce faci cand o sa-l gasesti

| 263877 explică (pentru DNSK):

Decat in lumea asta in care nimeni nu te intelege e mai bine straight face

| DNSK a răspuns (pentru 263877):

Ca dracu asa intelegator o fii cu tine! decat sa-ti plangi de mila mai bine roaga-te la doamne doamne! si lasa-ma cu idei k El nu face nimic, El nu va baga pe card, El ajuta sub alte forme

| ღAnaღ a răspuns:

Sti..decat sa gandesti asa mai bine cauta pe cineva in care poti avea incredere..Inainte de a avea primul meu iubit, asa gandeam si eu, dar l.am gasit pe el si mi.am dat seama ca nu e bine sa gandesti asa...kissDaca nu crezi in prueteni cauta pe cineva, sa il faci iubit ca in el sigur vei avea incredere:d

| 263877 explică (pentru ღAnaღ):

Buna idee cu iubita si prieteni... dar chiar nu pot pana cand nu ma voi pune eu singur cumva de picioare ca cei de la mine de acasa traiesc in secolu 1 si chiar nu vreau si nu-mi place sa ma fac de ras din cauza lor straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei scrie o vraja, sa il invoci... Nu ai nevoie decat de cuvinte pentru ce este rau...

| Lvev a răspuns:

De ce gandesti asa man? Si eu gandeam ca tine cand eram mai micuta, cand ai o problema, te supara ceva sau cineva incearca sa-ti gasesti ajutorul intr-o persoana draga tie, cel mai bine in fata lui Dumnezeu.Eu cand sunt suparata sau cand stiu ca am gresit undeva vorbesc doar cu El.Incearca sa te linistesti..incearca sa dormi, ia o pauza, aduna-te asculta muzica citeste o carte.Asa e viata, si cu bune si cu rele, nu e doar lapte si miere.Ai grija de tine. Te pup.

| 263877 explică (pentru Lvev):

Suntvorbe spuse la nervi dar deja e prea de tot nimeni nu ma intelege mai ales ai mei (anul asta termin scoala si vreau sa-mi gasesc undeva departe de lucru numa sa stiu ca nu stau acas sami rupa ai mei nervi toata ziua cu ideile lor idioate... stiu ca zici acum ca ei mau crecut si de astea e adevarat dar eu cunosc multi oameni si cred ca nicaieri nu merge asa rau ca la mine acas straight face nu mai suport mi s-a umplut paharu de mult )