| SakoChan a întrebat:

Cum pot sa scap de statutul de "Membru Junior" in TPU ca sa pot sa votez si eu raspunsurile? Imi trebuie un anumit numar de puncte sau e vorba de timp?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183.
Succes.

3 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Bine ai venit! Ca sa devii membru senior trebuie sa ai zece zile de la deschiderea contului si o suta de raspunsuri. Deci, spor la cat mai multe raspunsuri!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna Sakohappy
trebuie sa ai 10 zile de la deschiderea contului, si sa ai 100 de raspunsuri(de calitate)fii activa pe site, apoi adminii, vor avea grija sa iti schimbe statutul din junior in senior.
O seara frumoasa sa aihappy

| CautNume a răspuns:

Bun venit!
Trebuie sa ai minim 10 zile pe site si minim 100 de raspunsuri (nu neaparat castigatoare).
Succes!