| zNCrys a întrebat:

Cum scap de statutul de Membru Junior?

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Trebuie sa ai minimul de 10 zile de activitate, si sa dai cel putin 100 de raspunsuri.Pentru mai multe informatii, intra aici:http://www.TPU.ro/blog/?p=2183.

| zNCrys explică (pentru EmaS):

Multumesc frumos!
Dar nu imi place raspunsul pentru ca mai am de asteptat crying
Fundita ^^

| EmaS a răspuns (pentru zNCrys):

O sa treaca repede si o sa fii senior cu toate drepturile!

| EmaS a răspuns (pentru EmaS):

O sa treaca repede, o sa vezi.

| zNCrys explică (pentru EmaS):

Mai am de asteptat 7 zile si de dat cateva raspunsuri...

| EmaS a răspuns (pentru zNCrys):

O sa treaca repede.Succes!

| zNCrys explică (pentru EmaS):

Multumesc la fel!

11 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Să postezi 100 de răspunsuri.happy

| Maariiaa a răspuns:

Trebuie să ai 10 zile de activitate(de când ești pe site și ai început să dai răspunsuri) și îți trebuie 100de răspunsuri ca să poți fi un membru senior. Dacă vezi că după ce ai făcut numărul de răspunsuri care trebuie și tot junior ești trimite un mesaj la contact pe care îl vor citi administratorii.
Multă baftă!

| elasexygagica a răspuns:

Il arunci la gunoilove struck

| Last13Lucky a răspuns:

Ca sa fii membru senior trebuie sa ai 100 de raspunsuri si cel putin 10 zile de cand esti pe site

| v123 a răspuns:

Mersi mi-ati dat si mie raspunsul