| ferryelly803 a întrebat:

Cum pot sa trec peste toate intrebarile din oracolul TPU?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Simplu, le ignori.

NOname
| NOname a răspuns:

Iar dacă te referi la accesarea întrebărilor "închise", cu scop de a răspunde, nu poţi.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca nu vrei sa raspunzi, foarte simplu nu raspunzi, iar daca ai intrebari inchise la care nu ai raspuns, nu poti raspunde doar atunci cand Adminii organizeaza un concurs si iti da posibilitatea sa raspunzi la toate intrebarile, iar punctajul iti este adaugat celor de la profilul tau
O zi frumoasa sa aihappy

| darrio2007 a răspuns:

Nu raspunzi. Oricum nu ai mare lucru de castigat.

| kar1GaNNN a răspuns:

Daca nu vrei sa raspunzi, le ignori.
Dar ar fi bine sa mai raspunzi la cateva din ele, pentru ca faci punctaj ( dar un punctaj mic ) happy

| LTAA a răspuns:

In ce sens?

| Didishorr a răspuns:

Le ignori, nu raspunzi la ele

| miru20cmrecords a răspuns:

Le ignori, Nu iti pune nimeni pistolu la cap :-)))