| bєαυтιƒυℓ a întrebat:

Voi ati avut vreodata un oracol? Eu am unul si cine doreste poate raspunde chiar aici pe site si eu il trec in oracolul meu real.
Cine este de acord sa-mi spuna ca sa-i spun intrebarile.
Mersi!

Răspuns Câştigător
| Aliutza a răspuns:

1. Alia
2. 18 ani si 7 luni
3. leoaica happy
4. nu pot sa-ti dau nr meu de telefon, mai ales pe site
5. gri
6. sunt bruneta, am ochi negri si par ondulat. Am 1, 74 inaltime si cateva kg in plus.
7. Imi plac toate animalele, dar ma tem de insecte. Am si pisica, si catel, si 2 papagali.
8. Orhideea pentru cum arata, trandafirul pentru ce semnifica si tuberozele pentru aroma
9. Tot ce contine ciocolata si cocos
10. Nu am cont
11. Rihanna
12. Soarele
13. Profesoara de engleza si psiholog
14. Vineri
15. Greu de spus. iubesc soarele, pentru ca ma poarta parca in alta lume, dar imi place sa privesc si luna, pentru ca ma face sa devin nostalgica
16. Alb
17. Tortul casei de la Cucina, Iasi
18. A, si la nume, si la prenume
19. Bananele verzi
20. Ingeri
21. As vrea sa`mi gasesc, la un moment dat, scopul. Dar pana atunci, mi-ar placea sa traiesc intr-o tara cu vara eterna, in propria mea vila imensa, cu 3 etaje plus mansarda, minim 2 corpuri, legate intre ele prin coridoare lungi. Sa aiba o piscina mare, cu posibilitate de acoperire si sa aiba in fiecare baie un jacuzzi. Trebuie sa fie construita pe plaja, in fata marii sau a unui ocean. mi-ar placea sa am maseor personal si o cosmeticiana care sa ma rasfete cu tratamente faciale si impachetari. Si doi tipi super-hot care sa`mi faca vant cu frunze din acelea imense, in timp ce eu stau pe o saltea gonflabila, in apa, cu un cocktail racoritor intr-o mana, si cu o revista de scandal in cealalta. Desigur, in revista as citi despre mine. Si m`as regasi si in Forbes, in top 300, cel putin. As avea, langa vila, o super-pensiune (tot proprietatea mea) pentru animale, si cei mai mari profesionisti (veterinari, dresori, etc.) ar avea grija de animalele mele. Nu as vrea sa locuiesc singura acolo, dar inca nu m`am hotarat cine mi-ar placea sa`mi fie alaturi.
22. Brunet
23. Saraphine
24. Laptop, desi inca nu am unul
25. Sirena
26. 3
27. Imi place si Selena Gomez, dar si Demi Lovato. Si neaparat Sterling Knight.
28. High tenssion, dar si Wrong turn si American pie si Harold and Kumar 1 si 2.
29. Buna, ce faci?
30. Nici una. Imi place totusi cum arata caracatitele, insa nu as manca una. Mama spune ca am mancat caracatita cand eram mai mica si ca mi-a placut, dar probabil ca nu eram constienta cand am facut astahappy
31. Maria, Ana e un nume prea scurt
32. Nu pot sa-ti las adresa mea de e-mail aici pe site.

6 răspunsuri:
| Aliutza a răspuns:

Eu vreau. unde pui intrebarile?

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Buna.
Eu vreau sa-ti raspund la intrebari happy
Cum facem?happy mi le trimiti pe privat?big grin
Papa te-am pupat :*

| LoveSelena a răspuns:

1.Carla
2.13 ani si 8 luni
3. fecioara
4.Scuze dar nu-l pot spune
5. turcuaz
6.Pai sunt bruneta, am ochi caprui-verzui si am parul drept.Am 1,49 cm si am 30 kg.
7.Catel si pisica nu pot sa aleg
8.trandafir
9.pastele si pizza si inghetata
10.nu am cont
11.miley cyrus si lady gaga
12.un fulg de nea
13. Sper sa fiu model
14.Joi
15.Amandoua sunt frumoase
16.alb
17.Inghetata sau clatite
18.La prenume C si la nume V
19.rodi
20.ingeri
21.Deocamdata nu stiu.
22.brunet
23.ashley,Thalia
24.Laptop
25.sirena
26.248
27.Fata demi lovato.Baiat Sterling Knight
28.hannah montana the movie si home alone
29.hallo, ce mai faci?
30.Nu stiu fiindca nu am mancat niciodata dar cred ca homarul e mai bun
31.Maria
32.N o spun

| giorgyana99 a răspuns:

Buna si eu vreau. Poti sa imi trm un mesaj pe e-mail? Mersi:*

| bєαυтιƒυℓ explică:

Pai vi le dau chiar aici.
1.nume
2.vasta
3.zodie
4.nr. de telefon
5.culoare preferata
6.cum arati
7.animal preferat
8. floare preferata
9.mancare preferata
10. Webkinz(optional)
11.cantareata/cantaret preferat
12.simbol(exemple:o stea, o inima, un cal)
13.cariera in viitor
14.zi preferata(in afara de weekend-uri)
15.luna sau soarele
16.alb sau negru
17.desert preferat
18.ltera initiala la nume
19.fruct preferat
20.ingeri sau vrajitori
21. text despre cum ai vrea sa fie viata ta
22.culoarea parului
23.numele preferat
24.laptop sau calculator
25.zana sau sirena
26.nr. preferat
27.ce vedeta disney iti place
28.filmul preferat
29.mesaj de salut
30.homar sau caracatita
31.Ana sau Maria
32.adresa de email.

| bєαυтιƒυℓ explică:

Mersi,nu mai am nevoie.Mersi Aliutza!