| TheBlackCrystal a întrebat:

Cum pot sterge o intrebare daca se poate sterge?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă o postare încalcă regulamentul, poţi s-o raportezi (şi să mai rogi pe cineva care este Senior s-o raporteze) sau să trimiţi un mesaj la Contact http://www.TPU.ro/contact şi s-o rogi pe Cristina să o şteargă.

Iar întrebările tale le poţi şterge din contul tău, să le anonimizezi, intrând la "Întrebările mele" şi dând clic pe "Şterge" sub întrebare.
E o limită de 10 întrebări pe zi.
Succes.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Raportările abuzive sunt taxate!
Dai clic pe Intrebarile mele, în stânga paginii tale, apoi pe Șterge întrebarea urmând pașii în continuare.
O altă posibilitate este să pui link-ul în cauză aici: http://www.TPU.ro/contact rugând adminii să șteargă acea întrebare.
Succes!
Pa, pa.

| TheBlackCrystal explică (pentru Legiuitoarea):

Pai si ce nume scriu la "Numele tau"? Numele meu de pe TPU sau numele meu real?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru TheBlackCrystal):

Bună.
Numele tău real, nu se divulgă.
Pa, pa.

| Négatif a răspuns:

Bună.
Poţi şterge o întrebare trimiţând un mesaj la http://www.TPU.ro/contact şi să rogi adminii să o şteargă sau poţi şterge, dând la întrebările tale, click '' Şterge ''. Baftă!

| AIRIUS a răspuns:

Sall!
dai click la inrebariile mele si iti apare strergere msg,iar dupa ce dai ok de stergere,te pune sa ti justifici motivul pentru care alegi sa ti stergi intrebarea.
dupa ce ai scris, dai trimitere si cam intr o zi sau doua, o sa ti apara si un msg pe id tau de mess prin care iti spune sa ti confirmi stergerea msg.
bafta!

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Salut dai la intrebarile mele si mai jos de intrebare intr-o casuta rosie trebuie sa apara Sterge si dai pe el. Sperr ca te-am ajutat_|_big grin