| BiancaStoran a întrebat:

Cum poti ajunge un utilizator senior?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Nu tine de funde trebuie sa ai 10 zile de la inregistrare si 100 de raspunsuri de orice fel nu neaparat castigatoare sigur vei reusi toata lumea reuseste pana la urm.a, bafta

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.

| ASIGURATORUL a răspuns:

Trebuie sa ai minim 10 zile de la inregistrare si 100 de raspunsuri.

| Senorita2000 a răspuns:

Pai trebuie sa ai cel putin 10 zile de cand te-ai inregistrat si 100 de raspunsuri.

| Diianna05 a răspuns:

Trebuie sa ai 100 de rapsunsuri si cel putin 10 zile de utilizare

| Blagandrey a răspuns:

Salut! ca sa devii un utilizator senior trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri si 10 zile online.Mai multe detalii ai sus in partea dreapta la intrebari frecvente.

| Jigsaw a răspuns:

Citeste naibii FAQ

| rauland1 a răspuns:

Cu stil!