| Ðσℓℓɴιηנα a întrebat:

Cum poti pune intrebari sau sa dai raspunsuri cu Anonim?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intrebari poti spune, fara sa te loghezi dar raspunsuri nu poti da, nu te lasa programul TPU. Numai bine!

| CautNume a răspuns:

Sau poti sa postezi intrebarea si dupa o stergi(cand dai mai in jos, in chenarul portocaliu, ai "Intrebarile mele", dai acolo si sub intrebare iti apare "Sterge"). Intrebarea nu se sterge, nu mai apare numele celui care a postat.

| Maysa a răspuns:

De răspuns anonim nu poți, și nici să pui întrebări anonime. Însă, dacă vrei să întrebi anonim, pui întrebarea apoi o ștergi [ intri aici http://www.tpu.ro/site-users/questions/ și apeși pe "Șterge" ]. Întrebarea nu va fi ștearsă complet de pe site, ci va apărea postată de un anonim; și cu răspunsurile este cam aceeași treabă :).
Baftă.

| NuCa20 a răspuns:

Nu trebuie sa ai cont.winking