| xKathrinexD a întrebat:

Cum poti sa stergi o intrebare pusa pe TPU? Sau cum poti sa stegi un raspuns primit? Dar prefer ca intrebarea sa fie stearsa. Daca se poate, cum?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy intri la intrebarile/raspunsurile tale si sub fiecare scrie Sterge, dai clic si iti apare o casuta in care specifici de ce vrei sa fie sters acel ceva al tau. urmezi pasii si se rezolva, apoi vei primi un e-mail in care sa confirmi stergerea dand click pe link-ul trimis de adminihappy
Sper sa reusesti si o zi minunata sa aihappy

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Trimite un mesaj la Contact sau raporteaz-o!

Iar dacă este vorba despre întrebarea ta, intri la "Întrebările mele" și dai clic pe "Șterge" sub întrebare, iar apoi urmezi pașii de acolo.