| Ys a întrebat:

Cum pun intrebare fara nume adica anonim? eu am incercat si nu am gasit intrebarea mea (anonima)...tongue

3 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Bună.
Întrebările puse de anonimi durează ceva mai mult până ajung să fie postate.Trebuie să ai răbdare.Bye :*:*

| Zazu a răspuns:

O gasesti daca iti aduci aminte de cateva cuvinte sau o fraza, chiar daca e4ste anonima.Cauti intrebari si raspunsuri si bagi cele cateva cuvinte sau fraza de care iti aduci aminte.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Pai intrebarile anonime sunt moderate. O sa-ti apara cu intarziere, dar o sa apara daca nu ofenseaza sau incalca regulamentele.