| timidu89 a întrebat:

Cum raportez pe cineva care m-a jignit si a dat ignore apoi?

Răspuns Câştigător
| Alverto a răspuns:

Dai jos de tot și vezi că e o secțiune "contact" și îți spui supărarea.
Doar că atenție, trebuie sa copiezi linkul de la mesajul jignitor și sa îl postezi acolo în mesajul cu raportarea și să spui numele userului raportat eventual linkul de la contul lui

| timidu89 explică (pentru Alverto):

Nu cred ca mai pot sa vad ce a postat acum. nu degeaba a ramas fara un cont, se da cel mai destept dar e un magar si nesimtit de fapt.

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu poti, doar daca trimiti o cerere aici:
https://www.tpu.ro/contact