| ionutnormalul a întrebat:

Cum sa arat ce melodie ascult pe TPU! Dau funda celui mai rapid, explicit si corect raspuns!

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intri pe youtube, cauti melodia preferata asculti un pic din melodie si apoi dai click pe link, copiezi si revii la pagina ta pe TPU, si atasezi link-ul unde scrie ionutnormalul ce muzica asculti acum? mai jos un pic scrie Link YOUTUBE, ATASEZI LINK-UL si dai click pe spune-ne!
Craciun fericithappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Întâi trebuie să intri pe YouTube şi să selectezi o melodie, apoi copiezi linkul acesteia ( din bara de adrese ) şi îl introduci pe pagina TPU :

Pe display, în partea stângă/sus, ai secţiunea "Tu ce muzica asculti?
ce muzica asculti acum?
Impartaseste-le si celorlalti prieteni de pe TPU:".
Lângă, ai o secţiune în care se afişează "Link Youtube" - acolo introduici linkul cu adresa melodiei şi apeşi tasta "Spune-ne".

Toate cele bune.

| alexs99 a răspuns:

''36.Cum ma pot folosi de playlist-ul meu?
Daca vrei ca si prietenii tai sa afle ce muzica iti place sa asculti, atunci le poti adauga pe TPU.ro. In contul tau, ai sectiunea Playlist-ul meu, http://www.tpu.ro/my-stream/. Tot ce trebuie sa faci este sa adaugi link-ul de pe Youtube. Acesta trebuie sa fie de tipul http://www.youtube.com/watch?v=rrVDViSlsSM. Daca vrei sa stergi o melodie, tot ce trebuie sa faci este sa apesi pe butonul rosu din lista ta de aici http://www.tpu.ro/my-stream/.''
Sursa:http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#36

| LeMousiqe a răspuns:

Buna.
La ce te referi? Cum asculti muzica?
Ei bine daca asa te duci la profilu' tau si acolo scrie "Muzica mea", apesi pe una si apesi pe care vrei sa asculti.
------------------------------------------------
Daca vrei sa adaugi >
Sus este o bara portocalie si deschizi o fereastra pe youtube si te duci la melodia pe care vrei s-o adaugi, dupa copiezi linkul si il pui la bara cea portocalie, unde scrie "Tu ce muzica asculti? ".
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti normal, Ionuțe.

| DanielVălean a răspuns:

Pai, acolo sus unde iti apare profilul scrie : Tu ce muzica asculti? Deci, intri pe youtube iti alegi o melodie copiezi linkul (adresa aia de sus) si dai paste acolo unde scrie link youtube in dreapta profilului, iar apoi click pe Spune-ne! Sper ca te-am ajutat. Funda, te rog?