| loliiizza a întrebat:

Hei. Ce inseamna sutien vatuit? Fundita celui mai rapid si explicit raspuns si la restul vouri.

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

---> Un sutien vatuit este : cu bureți deosebiti. Cupele sunt din material lucios cu imprimeu floral delicat. Dantelă foarte prețioasă decorativă pe părțile laterale. 95%poliester, 5%elastan.

---> Mai multe informatii gasesti aici : http://www.bonprixro.eu/ro/offer.htm?pr=60914

---> Numai bine! :o3

2 răspunsuri:
| Bubbchac a răspuns:

Un sutien cu bureți deosebit ce trezește primăvara. Cupele sunt din material lucios cu imprimeu floral delicat. Dantelă foarte prețioasă decorativă pe părțile laterale. 95%poliester, 5%elastan.
laughing Sper ca e ceva. tongue

| uNNe a răspuns:

Adica care contine vata si este mai moale1 funda