| termanEmil a întrebat:

Cum sa mai adaug ceva la intrebarea mea de pe TPU.ro ?

5 răspunsuri:
| Wowhow a răspuns:

Daca e recenta iti apare sus la intrebare, cand intri la contul tau la "Intrebarile mele", un buton "Editeaza".apesi acolo si o modifici. Daca e de ceva timp postata nu se mai poate modifica, dar poti sa postezi un comentariu la intrebarea aia in care sa dai date suplimentare. Sper ca te-am ajutat.happy

| termanEmil explică (pentru Wowhow):

Dar daca vreau sa mai adaug ceva?

| alessia5158 a răspuns (pentru termanEmil):

Ti-a raspuns Wowhow!--- poti adauga sau modifica o intrebare numai daca, in dreptul ei, apare butonul "Editeaza".

| CllaraCllary a răspuns:

Daca e recenta iti apare sus la intrebare, cand intri la contul tau la "Intrebarile mele", un buton "Editeaza". apesi acolo si o modifici. Daca e de ceva timp postata nu se mai poate modifica, dar poti sa postezi un comentariu la intrebarea aia in care sa dai date suplimentare.

| tinpoi a răspuns:

Dai la intrebarile mele, alegi intrebarea aia,ai dai copy (o copiezi) cu click dreapta si scrie acolo... Apoi stergi intrebarea zici ca vrei sa mai pui una si...Dai paste adica ce ai copyat pui acolo, iar apoi adaugi ce vrei, si trimiti intrebarea cu modificari.