| victor55546 a întrebat:

Cum sa sterg siteul Tpu.ro dau funda daca ma ajutati si voi fi foarte recunoscator

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

:)) Poate contul?

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#39

| darrio2007 a răspuns:

Site-ul? Esti de pe la CNA cumva? Poate vrei sa-ti stergi contul.

| bradysandro a răspuns:

Cred ca a vrut sa zica ca contul

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa stergi site ul?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU poţi şterge site-ul TPU!

Poate vrei să-ţi ştergi CONTUL de pe TPU...

Trimiţi un mesaj Adminelor, la "Contact" - vezi colţul din dreapta sus, sau la linkul :
http://www.tpu.ro/contact

"39. Cum imi sterg contul?
Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" (sau direct la contact @ TPU. ro) de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim. Am recurs la aceasta metoda, din dorinta de a fi fair-play fata de utilizatorii care au acordat fundita pentru raspunsurile care acum urmeaza sa fie sterse. In cazul in care posesorul unui cont a decedat, la cererea familiei/prietenilor, contul respectiv va fi dezactivat. Este necesar ca orice astfel de cerere sa fie insotita de acte doveditoare." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#39

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Faci misto aici...dar nu e bine venit prietenewinking

| Fatamuntilor a răspuns:

Situ'? Doamne fereste! Noi cu ce ne mai,, jucam ''?
Poate vrei sa zici contul! In dreapta sus scrie CONTACT.Dai clic, competezi formularul de acolo si gata.,, Succesuri''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te loghezi, intri in contul tau si dai stergere cont.
Apoi formatezi hdd sistemului si gata, ai scapat de site si noi de tine!

| Carmen100 a răspuns:

De ce sa stergi site'ul? laughing Tu stii ce zici?

| Didishorr a răspuns:

Sa stergi site-ul? Stii ce zici? Nu vrei sa zici CONTUL?
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| alexSMK44 a răspuns:

Pai te loghezi pe site apoi dai stergere site