| VictorCristian a întrebat:

Cum schimb poza de profil de pe contul TPU?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#02

| VictorCristian explică (pentru NOname):

Multumesc frumos... am reusit... happy

| NOname a răspuns (pentru VictorCristian):

Mă bucur. Cu plăcere.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca... dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita... apoi astepti pana e "cercetata" de admini si apoi aprobata
sper sa reusesti.
O zi frumoasa sa aihappy

| VictorCristian explică (pentru caramela):

Multumesc, multumesc... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
De la Editare profil dai la Selecteaza imagine profil, apoi rasfoire, alegi imaginea, la sfarsit click Salveaza profilul.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| vicky14u a răspuns:

Editare profil...