| mariusburcea a întrebat:

Cum se adauga prieteni in lista de TPU? sunt nou pe aici si nu prea stiu sad big grin

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra pe profilul fiecarui utilizator, sub poza de profil exista optiunea Adauga prieten...ori intra pe profilul tau si selecteaza acceptarea prietenilor automat.
O seara bunahappy

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dai la profilul unui utilizator si sub poza lui de profil scrie cu verde"Adauga ca priete" si dai acolo
Sau daca ti se solicita prietenia de la alti membri!

| alexs99 a răspuns:

Pentru a adauga prieteni trebuie sa intri pe profilul utilizatorului caruia vrei sa-i trimiti cererea de prietenie si sa dai click pe casuta "adauga prieten".

| Nanami利 a răspuns:

Dai la profilul unui utilizator si sub poza lui de profil scrie cu verde"Adauga ca priete" si dai acolo.Sau iti trimit ei cereri de prietenie si tu accepti.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Dai pe profilul respectivului si apesi pe ''Adauga ca prieten''.