| SkyZzo a întrebat:

Eu am un ID de mes in care nu mai pot adauga pe nimeni in lista mea de prieteni nu pentru ca am prea multi pur si simplu nu stiu de ce! ...la ora 19:10 am facut altul iar peste 10 min dupa ce am adaugat 8 prieteni in lista nu am mai putut adauga!
Vreau o solutie...solutia castigatoare primeste funda

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Uite un tutorial pe aceasta tema:
http://www.videotutorial.ro/? p=9839

| baiatbunn a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema! E ceva de la yahoo, nu eeste nimic de la mesul instalat in pcul tau sau de la id! E ceva din serverul lor, e o setare impotriva spamului! Asteapta cateva ore, poate chiar o zi sau doua si o sa vezi ca poti adauga iduri pe cel nou, pe cel vechi e posibil sa il fi blocat definitiv!