| Rested a întrebat:

Cum se face ca din 713810 utilizatori TPU doar 23 isi sarbatoresc ziua de nastere azi de exemplu.

http://www.tpu.ro/lamultiani/

Asa de putini si-au trecut ziua de nastere?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Este posibil ca asemenea lucruri sa se intample, avand in vedere ca e nevoie ca utilizatorul sa isi faca data de nastere publica ca sa apara in acea categorie.
Alexandra - TPU

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este nimeni obligat să facă publică data reală a nașterii!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
e foarte simplu, nu si-au dezvaluit datele corecte..asa se face ca doar 23 de useri sunt sarbatoriti doar cei care si-au dat datele exacte
O seara bunahappy

| CautNume a răspuns:

Multi din useri sunt inactivi si si mai multi nu au publica data nasterii. Daca nu ai publica data nasterii nu apari acolo.

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Buna! Da,probabil acestia au vrut sa nu isi expuna ziua de nastere,din cauze personale, frica sau alte lucruri legate ca este o comunitate pe internet, cu oameni pe care nu ii cunosti.
Nu ii putem judeca, fiind un lucru destul de logic sa nu iti scrii ziua de nastere, dar probabil ai observat si tu ca ai voie sa nu o treci.
Pur si simplu nu au trecuta ziua sau au pus alta zi de nastere la intamplare.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, aceşti 23 de useri şi-au făcut "PUBLICĂ" data naşterii şi ei sunt menţionaţi la linkul respectiv.

Userii care NU şi-au făcut publică data naşterii NU apar acolo şi mai pot fi sute de sărbătoriţi...

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu toti au trecut data de nastere.

| alexs99 a răspuns:

Pentru a apare la acea categorie utilizatorii trebuie sa-si faca publica ziua de nastere, cu siguranta mult mai multi sunt sarbatoriti, dar doar 23 au publica ziua de nastere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar atât de puțini, ce ți se pare atât de neobișnuit? As simple as it seems.winking

| al3x1531 a răspuns:

Habar n-am, poate-i greseala.