| gabri00 a întrebat:

Cum se poate pune poza pe contul meu.

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Pai dai in stanga la editare profil, iar jos ai un spatiu gol si langa scrie browser. Dai pe browser, iti alegi o imagine din calculatorul tau, iar apoi dai pe salveaza profilul. Succes!
P.S. Dureaza cateva ore sau zile pana o sa iti apara imaginea.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dai clic pe Editare profil, apoi pe Choose file, alegi poza din calculator/laptop și apoi pe Salvează profilul.
Poza apare în maxim 24 de ore în timpul săptămânii, iar dacă este schimbată vineri, tocmai luni va apărea modificată/salvată.
Pa, pa.

| Karinakari99 a răspuns:

Intrii la "Editare profil" şi mai jos e "choose file".Dai click pe el, îţi alegi poza din calculator şi o încarci. Apoi dai click pe "Salvaţi modificările". Poza va apărea în câteva zile.Succes!

| LifeFail a răspuns:

Din stânga de la "Editare profil"-"Choose file".
Baftă!