| Anonimaxxl12 a întrebat:

Cum se pune pe TPU muzica (playlist-ul meu) cum se adauga muzica dau funda ? Dar explicati!1

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Deci.
Ai intrat pe YouTube, și ai scris numele melodiei pe care vrei s-o bagi în playlist
Click DREAPTA, apoi click pe "Copiați adresa link-ului" ("Copy the link address")
3. Ai apăsat pe "Copiați adresa link-ului", și acum, te duci acolo sus la chenarul acela, și, acolo unde scrie "Link YouTube", tu faci click DREAPTA, și dai pe "Insertati ca text simplu" (Insert plain text)
Gata.
Sper că ai înțeles.

7 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Neața. >:D<
Uite-te sus. Acolo vei vedea un chenar portocaliu cu " lola12352, ce muzică asculți acum?".
Uite o schimă pentru a vedea: http://i.imgur.com/dquyN.png
Dacă vrei să adaugi o melodie, intri pe youtube, scrii numele melodiei, și copiezi link-ul, apoi îl atașezi acolo.
Succes!

| Anonimaxxl12 explică (pentru hideaway):

Mersi dar defiecare data imi apare URL-ul pe care ai incercat sa il introduci este gresit. Poti introduce doar link-uri pe YouTube. Mai incearca. Cum sa fac? te rog ajuta-ma si inca ceva as vrea sa pun Michelo Telo-ai se eu te pego cum sa fac? ca imi apare ala de mai sus cum sa fac daca ma ajuti iti promit ca tie iti dau fuda si daca ma ajuti repede!
Si inca ceva orice as scrie acolo sus imi apare ala de mai sus orice ajuta-ma! iti dau funda daca ma ajuti repee te rog.

| hideaway a răspuns (pentru Anonimaxxl12):

Păi, NU scrii numele melodiei!
Iei link-ul melodiei și îl atașezi acolo.

| Anonimaxxl12 explică (pentru hideaway):

Nu inteleg mai scrie odata dar pe intelesul meu.

| Anonimaxxl12 explică (pentru hideaway):

Dar nu merge da-mi un exempu de melodie ca nu merge
! da-mi un exemplu de melodie si asa explica sper ca asa o sa inteleg. Scuze ca te tot sacai la cap dar is mai grea de cap si am numai 10 ani. Dami exemplu de melodie si asa explica plz!

| hideaway a răspuns (pentru Anonimaxxl12):

Pai, orice melodie vrei tu.
Ai zis că vrei s-o bagi pe "Ai se eu te pego"; încearcă melodia asta.
Succes!

| hideaway a răspuns (pentru Anonimaxxl12):

Deci.
Ai intrat pe YouTube, și ai scris numele melodiei pe care vrei s-o bagi în playlist
Click DREAPTA, apoi click pe "Copiați adresa link-ului" ("Copy the link address")
3. Ai apăsat pe "Copiați adresa link-ului", și acum, te duci acolo sus la chenarul acela, și, acolo unde scrie "Link YouTube", tu faci click DREAPTA, și dai pe "Insertati ca text simplu" (Insert plain text)
Gata.
Sper că ai înțeles.

| push2gl a răspuns:

In stanga sus ai link yotoube, copii un link de pe youtoube si dai spune-ne