| anonim_4396 a întrebat:

Cum se șterg toate răspunsurile și întrebările?
Vreau să șterg contul ca să nu mai intru pe TPU că nu înțeleg nimic. Nu mai vreau să intru.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum adică nu înțelegi nimic? laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu văd că doar se critică aici și se face mișto. Nu am văzut decât 1, 2 răspunsuri folositoare si serioase din peste 100 de comentarii.
Cred că toți pentru unul este itonic.
Uite la răspunsul lui AwardModular, dar ce contează dacă influențezi în asemenea hal persoanele? A mai fost balena albastră, bullying va tot fi, iar aici e cel mai mult.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E copil, are 13 ani! Ești fata sau baiat? happy Sunt de acord cu tine, aici zici că e spitalul 9, dar sunt și useri foarte ok printre ei. Sunt mulți trolli și copii și n-ai ce pretenții sa ai de la ei când și "maturii" sunt puerili in comportament.
Eu am văzut că sunt mulți retardați și retardate dar i-au doar partea buna a acestei platforme, inepțiile le cam ignor și pe cei care au inteligența echivalenta cat mucul lor din nas.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bine, și eu am luat-o pe arătură aici, nu neg.
Sunt fată.
Am avut acum mult timp un cont, 3/4 ani, dar nici atunci nu am reușit să îl șterg deși am trimis 10 mailuri de confirmare. Am uitat de ce am ajuns să șterg contul de email. Dacă îl avea puteam oricând să resetez parola...
Nu pot fi indiferentă și calmă, aici, dar până la urmă pe orice platformă de socializare, mai ales cu useri anonimi, spamul și bullying ul sunt la nivel ridicat.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Peste tot este scumpa mea la fel,asta e mentalitatea oamenilor,sa vezi ce e pe tik tok cu bully te crucești laughing aici e pământ cu flori fata de ce e acolo. Pai asta e și chestia că nu trebuie sa mai ai așteptări,doar vezi ce nivel de inteligență au unii, nu trebuie sa ii bagi in seama, și așa nu te cunosc și nu știu cine ești, nu știu nimic de tine, nu ți ai pus nici poza așa că ești sub anonimat complet happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pe ticktock cred că mai ai și fani.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cui va adresati?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Amandoi vad ca sunteti un pic dusi cu capu, eu credeam ca voi stiti ce este gluma dar se vede ca sunteti dusi cu totul. Vorbele voastre le pun la fund

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sinucidete laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine, AwardModular. Acum mă duc. Oricum nu puteam trai impartind aieruo cu unul care este agramat. Sper ca esti multumit de ceea ce provoci.