| cocainanicotinablabla a întrebat:

Cum sterg o intrebare pe TPU? help me!

Răspuns Câştigător
| Karinakari99 a răspuns:

Daca doresti sa o stergi definitiv de pe site trebuie sa trimiti mesaj la CONTACT cu linkul intrebarii si spui sa-ti stearga intrebarea( http://www.tpu.ro/contact ).
Daca nu vrei decat sa nu se vada cine a pus intrebarea (adica tu), intra la " Intrebarile mele " si vezi ca scrie cu rosu "sterge".Dai click, precizezi motivul si gata.
Succes.

2 răspunsuri:
| Innnaa a răspuns:

Dai la Intrebarile mele si scrie acolo Sterge si va fi stearsa daca confirmi pe e-mail.

| LiliJB a răspuns:

Dai la raspunsuri, dai pe sterge si faci ce spune acolo.