| me4ever_9362 a întrebat:

Cum pot sa modific sau sa sterg o intrebare pe care am pus-o pe site? help

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai 3 posibilitaţi: 1. Dacă întrebarea mai are opţiunea Editează o poţi şterge ori modifica de acolo. 2. O poţi raporta ca având conţinut obscen/ilegal, caracter irelevant ori neinteligibil sau spam, dacă se încadrează în vreuna din aceste categorii, altfel întrebarea va fi repostată. 3.Scrii un mesaj din CONTACT, dai link-ul întrebării şi o rogi pe Stela să o şteargă. Ultimele
două posibilităţi sunt valabile şi dacă vrei să ştergi o întrebare pusă de alt utilizator. Trebuie să ştii ca în ultimele două cazuri va trece un timp până se va şterge. Numai bine!

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu ai cum

| Kiiiissss a răspuns:

Bună.

Ai trei posibilități, îți alegi una: contact@tpu.ro, clic pe CONTACT din pagina și urmezi pașii ori Stelei pe privat (StelaTPUro, adminul site-ului).

Personal nu o poți face!

Trebuie să ai un pic de răbdare până la ștergerea ei fizică.

Raportarea are rol de a stopa abuzurile pe site, în caz contrat user-ul poate fi sancționat.

funda?big grin

| me4ever_9362 explică:

Mersi:*
sper sa reuseschee hee