| Wintersmile a întrebat:

Cum stiu daca intrebarea mea a fost postata? Dupa cat timp o pot vedea in categoria respectiva sau in "intrebarile mele"?

Răspuns Câştigător
| JT a răspuns:

Daca tu stii ca ai apasat pe butonul care o posteaza si ai primit confirmare imediat dupa ce ai postat-o(optional), inseamna ca a fost postata. Din cate stiu eu, in maxim jumatate de ora ar trebui sa apara si la tine la "intrebarile mele"! Mult succes si sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

In mod normal, cam in 10-15 minute.

| CookieșiParty a răspuns:

Tu poti vedea intrebarea imediat dupa ce ai postat acea intrebare.Dar daca netul merge prost, atunci ai vedea dupa ceteva zile sau chiar logari!

Sper ca te am ajutat.Pa,pa!

| rebela2011 a răspuns:

Poi daca intrebarea ta a fost postata stii imediat d-ce iti va scrie ceva de genu ''multim pentru intrebarea ta.ea a fost postata''dar in intrebarile tale o vei vedea dupa 3 ore maxim o zi...d-ce cateodata dureaza mai mult, iar site-ul este incarcat de intrebari

| AudImagini a răspuns:

Dupa ce scrii intrebarea ea va aparea imediat in " intrebarile mele " si va fi postata.
Nu trebuie sa astepti

| Curiosu a răspuns:

Nu exista un timp anume... poate sa varieze intre 3 minute si 3 ore...

| Dyller a răspuns:

In ''intrebarile mele'' o gasesti imediat