| ilincutza2000 a întrebat:

cum trimit un raspuns pe TPU? astept raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| Bloxx a răspuns:

In chenarul unde scrie "ai un raspuns pentru?" scrii raspunsul, apoi apesi pe raspunde.O sa iti apara un chenar si acolo verifici daca ai scris bine sau daca mai ai greseli. Daca nu ai nimic de corectat la el apesi pe "Doresc sa-l public." Dupa aceea nu dai inapoi pentru ca nu se salveaza raspunsul. Poti sa dai pe o intrebare care iti apare acolo sau pe orice altceva. Sper ca te-am ajutat. happy

2 răspunsuri:
| DrugFree a răspuns:

Deci, sa incepem cu inceputul :Vezi intrebarea, dai click pe ea... Si daca te uiti (n-ai cum sa nu observi ) e un chenar in portocaliu, si inauntru e alb. Sus, acolo, iti scrie :,, Ai un raspuns pentru X?" si tu trebuie sa scrii raspunsul chestia aia alba. Ai inteles?!

| GeorgeMariusIasi a răspuns:

Bun gasit, dai click pe intrebare si iti apare sub ea scris: Ai un raspuns si o caseta de dialog goala, acolo scrii raspunsul si apoi dai click pe raspunde. Dupa acest pas, esti intrebata daca vrei sa il publici sau sa il editezi (raspunsul), apesi publici, daca nu modifici nimic si vrei sa iti apara la intrebarea selectata, daca vrei sa modici, alegi partea cu editarea. Sper sa-ti foloseasca raspunsul meu. Mult bine si succes la tot ceea ce faci.