| tpuareproblemetehnice a întrebat:

Daca am rangul 9700 este de bine sau de raw?

11 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna.
Dar tu esti pe TPU, ca sa-ti verfici rank-ul sau sa ajuti oamenii? Si mai intai invara romana!winking

| Dash a răspuns:

Rank-ul este pozitia pe care o ocupi tu pe acest site.
Al tau fiind 9700 inseamna ca esti pe locul 9700. Dar nu are importanta absolut deloc locul pe care esti!

| tpuareproblemetehnice explică:

Acum am 8810.este ptn mai bun nu?

| tpuareproblemetehnice explică:

Biby in primul rand nu te-a obligat nimeni sa raspunzi la intrebarea mea daca nu doresti...
si in al 2-lea rand ce am scris "gresit " sete cuvantul "raw".nu cred ca este o greseala de ortografie. daca te uiti atent la raspunsul tau nici tu nu "stii sa scrii in lb. romana " si uh ar trebui "sa mai inveti ramana".Si mai intai INVARA romana! SUBLINIEM CUVANTUL INVARA.asa ca nu mai face tu comentarii/observatii altuia

| tpuareproblemetehnice explică:

Si inca ceva @biby.intrebarea este la o categorie potrivita"TOTUL despre TPU" deci aici se pot pune tot felul de ...intrebari.asa ca.

| Gabica a răspuns:

Esti pe la mijloc, dar nu te ingrijora, ajuta cat mai multe persoane si vei fi si mai buna

| biuuu a răspuns:

Pai e bine...cu cat mai scazi cu atata e mai bine

| Zoki a răspuns:

Pe TPU este bine in comparatie cu altii dar rau cu ceilalti big grin

| valinoname a răspuns:

Este de rau mai raspunde la intrebari sa primesti funda.Imi dai funda te rog plz.

| lizzuk_5543 a răspuns:

Nu stiu

| Alex98_8445 a răspuns:

La ce?