| BiuL a întrebat:

Daca blochez un utilizator de pe TPU eu nu ii mai vad raspunsurile, dar el le mai vede pe ale mele?

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Da,nu mai poate interactiona in nici un fel cu tine.Este foarte bine asa.De fapt ai mai multe optiuni. Poti sa ii inghiti insultele si ironiile, poti sa iei parte la certuri si sa raspunzi cu aceeasi moneda, sa va faceti ca la usa cortului sau simplu poti sa folosesti aceasta functie care iti confera liniste si pace.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Dar,daca iti da si el/ea ignor, nici el nu le poate vedea.

Răspuns utilizator avertizat
| LoveSteps a răspuns:

Da, acea persoana le poate vedea atata timp cat el/ea nu te-a blocat.