| alexandraba a întrebat:

Cum blochez un utilizator pe Facebook?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Http://i.imgur.com/o2VwmaZ.jpg
Te duci la lăcățelul de sus (1), dai click pe "Cum blochez o persoană/How do I stop someone from bothering me (2), adaugi numele (3) și blochezi. Tot de acolo îl și deblochezi, în cazul în care te răzgândești.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In loc sal adaugi la prieteni dai la blocare in aceeasi rubrica apare

| OnuOnulică a răspuns:

Intri pe profilul lui si langa mesaje iti apare o casuta cu 3 puncte.
Apoi dai click pe "blocare".
Vezi poza aici: http://imgur.com/ZrwCU2r

| DiaconitaBianca a răspuns:

Te duci pe profilul lui si dai pe lacatelul de sus si o blochezi happy Sper ca te-am ajutat.