| romanaols a întrebat:

Daca cineva devine EXPERT TPU poate sa devina un membru normal inapoi? sau e expert pentru totdeauna?

Răspuns Câştigător
| Alex1 a răspuns:

Normal ca poate... expert TPU e ala care are cel mai mare punctaj so cele mai multe puncte daca cineva ajunge sa faca mai multe decat el devine iar membru normal... funda?

12 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poate ramane fara titlu, in 2 situatii: daca renunta ori daca ii este retras de echipa TPU. Numai bine!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Da,poate redeveni membru normal dacă trimite un e-mail la admin prin care solicită eliminarea chenarului portocaliu.

mariana
| mariana a răspuns:

Calitatea de expert nu se retrage de catre Administartorii site-ului, el ramane cu aceast titlu. Poate pierde calitatea de user TPU doar daca face ceva impotriva regulamentului si se decide de conducere ca, este exclus de pe site.
Deci, Alex1 nu a avut dreptate.

| Alex1 a răspuns:

Normal ca poate expert TPU inseamna ca ai cele mai multe funde si cel mai mare punctaj dintre toti ebmri daca cineva ajunge si are mai multe decat el devine iar membru normal... funda?

| Fulbaster a răspuns:

Pai da normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi normal. Utilizatorul Arthur a fost expert vreo două luni din câte știu, dar a fost suspendat în urma unei dispute cu un tip și așa și-a pierdut și chenarul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevărat ce spune Alex1, e total eronat. Ai dat funda greșit.
Atunci, cum nu e neluL expert, deși e pe locul 3, are foarte multe funde și sunt alții rank-ul lui experți?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Jelli, asta e unul din motivele alea pentru care detest TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AeroX, nu TPU e de vină căci e superb, ci utilizatorii disperați de funde, chenare deci de atenție.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si TPU nu e comunitatea, adica utilizatori? Da, inteleg unde bati. Dar, totusi, ma dezgusta prostia unora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unora, nu tuturor. Și pe mine mă irită rău.

| mariaanaefycarinaoso a răspuns:

Nu mai poate reveni la normal niciodata