| anonim_4396 a întrebat:

Daca cineva imi dispare din lista de prieteni e pentru ca m-a scos de la "prieteni" sau ca si-a sters contul?

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cred ca tia sters contul

| LostInPark a răspuns (pentru RAY):

Subscriu.

| anonim_4396 explică (pentru LostInPark):

Sunt curios. Tu de ce ti-ai mai sters vechiul cont daca ai revenit cu altul?

| LostInPark a răspuns (pentru anonim_4396):

Long story, ai tu timp suficient sa iti dai seama singur.
Bine, intrebarea dintre randurile tale ramane, voi disparea vreodata? well, mi-am facut cont de cand bantuia Tenita ca sa mai faca web traffic pe aici, nah, zi si tu!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poate fi vorba de oricare din cele două situaţii menţionate de tine!

Toate cele bune!

| Fatamuntilor a răspuns:

Ambele varante pot fi valabile!
Doar unul?rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Daca doar unul m-a scos te referi?^

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Despre asta e vorba!

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Fata de alti hahaleri aici pe site eu nu bag la prieteni pe oricine imi da cerere sau sa stau sa dau eu cerere la fiecare persoana care vad. De fel am in lista oameni cu care ma inteleg sau care mai vorbesc in privat din cand in cand. Asa ca nu ati nimerit tongue

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aoleo,sa mor, ce onorat sunt. Unde draci am pus covorul ala rosu, sa il intind.Presupun ca pentru onoarea de a te avea la prieteni sunt nevoit sa dau o bere, un covrig, sa te duc la cu.rve pe banii mei?

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

laughing

| sofisis a răspuns:

Te-a scos de la prieteni.

| anonim_4396 explică (pentru sofisis):

Ce rai sunt unii straight face, nici macar sa isi ceara scuze inainte laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ambele situații sunt posibile
Dacă și-a șters contul, poți verifica în clasament dacă mai apare.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aici e buba, nu mai stiu cine era rolling on the floor. Daca imi aminteam, controlam userul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta-i culmeabatting eyelashes
Apropo, cei care și-au șters contul dispar din lista ta de ignore.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si-a sters contul. Daca te-a sters de la prieteni iti vine notificare pe mail: "Ne pare rau dar utilizatorul X te-a scos din lista de prieteni"