| Laura1092 a întrebat:

Daca cineva iti voteaza un raspuns ca fiind folositor/inteligent primesti 1 punct, nu-i asa? Iar daca il voteaza stupid/nefolositor iti scade 1 punct. Dar la amuzant ce primesti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Nu se scad puncte pe TPU! La amuzant nu primesti nimic, nici la nefolositor si stupid. La folositor si inteligent primesti cate unul. Si mi se pare ca si daca acorzi tu primesti 1.5 puncte sau ceva de genul asta.

5 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Nu primeşti puncte decât dacă primeşti "inteligent sau folositor".Nu se ştie numărul de puncte. Dacă primeşti "stupid sau nefolositor", nu ţi se scad puncte! Ar fii foarte rău, că mulţi useri dau aceste voturi de plictiseală sau din răzbunare...nu ştiu. Dacă ar fi aşa ne-ar sărăcii aştea de puncte! Cât despre "amuzant", nu primeşti niciun punct.

| denyiuly a răspuns:

Buna laura1092!
1 vot folositor/inteligent=1punct;
1 vot stupid/nefolositor=0puncte,0puncte minus(-);
1 vot amuzant=0puncte.
sper ca te-am ajutat.
pa, pawave

| TeoPT a răspuns:

Nu scade nici un punct dacă primești nefolositor și stupid. Nu se întâmplă nimic dacă primești nefolositor și stupid.

La un vot amuzant nu se întâmplă nimic, primești 0 puncte.

Baftă

| XxRoyalxX a răspuns:

Nimic:*

| alexutz2 a răspuns:

Buna!
La nefolositor primesti 0 puncte "Nuti scade"
La stupid primesti 0 puncte "Nuti scade"
La amuzant primesti 1 punct
Pa! Sper sati foloseasca!