| userulanului a întrebat:

Daca pentru un raspuns bun exista posibilitatea oferirii unei funde, nu ar fi utila implementarea daruirii unei distinctii si pentru un raspuns aflat la polul opus iar simbolul acesteia sa fie o mana care arata degetul mijlociu?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Asa-i,ce poate fi mai util decat premierea prostiei!
Si nici n-ar fi prima oara.

| Woodenpints91 a răspuns:

Eu zic că ar fi mai potrivit, ca pentru un răspuns nefolositor şi lipsit de orice logică, să se primească asta:

http://i.imgur.com/uJrqD.png

| Grăurea a răspuns:

Eu cred ca deja exixtentele voturi de nefolositor si stupid sunt deja destul de dojenitoare... TPU nu e genul de site care arata degetu' cand ii vine...