| anonim_4396 a întrebat:

Daca raportez pe cineva ala vede cine l-a raportat?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, nu poate vedea acest lucru.
Dar cum a zis şi Ioandelasal, raportările abuzive se penalizează.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poate vedea cine l-a raportat dar admnistratorul te poate avertiza, suspenda sau sa iti anuleze posibilitatea de raportare daca raportarile nu sunt corecte. Numai bine!

| Bezea a răspuns:

Depinde; daca raportezi un admin care este "undercover" sau pe cineva care este prieten/a cu adminul care se ocupa de asta e posibil. Dar sansele ca sa se intample asta sunt foarte mici.