| LordBolton a întrebat:

Daca tpu.ro are peste 400.000 de mi de utilizatori am putea face o intrebare cu 500-1000 de raspunsuri?

8 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Da. Chiar de curand am vazut o intrebare(mai veche) cu 900 de raspunsuri. happy

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
nu cred ca mai este lumea asa activa, dar uite o intrebare cu cele mai multe raspunsuri.
http://www.tpu.ro/timp-liber/exixsta-server-privat-romanesc-pe-metin2/
deci daca intrebarea ar fi interesanta, cred ca se poate.
O seara buna:)

| onasis1961 a răspuns:

Totul este posibil, de nu!

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Dacă eşti user expert şi întrebarea este un bun subiect de discuat, ai şanse, dar, în general întrebările puse de admina site-ului, despre alegerea utilizatorului anului au multe raspunsuri sau premiile.
Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite mai jos că există.
De fapt, s-ar putea, dacă interesul fiecăruia ar fi suficient de mare.
Totul depinde cât de activi sunt userii, la ce oră intră toți, cât îi fascinează subiectul, dacă se pune de un chat și/sau de o ceartă, cu atât mai bine, dacă se pot da răspunsuri cât mai variate (cum ar fi un exercițiu de imaginație ușor și captivant), să se dea fundă foarte târziu (altfel s-ar închide jocul, oamenii crezând că ai aflat ce te interesa), să nu se repete eventual fix același lucru...
Se poate răspunde mult mai mult decât acum, dar nu toți userii sunt activi, unele-s conturi anexăhee hee. Sau abandonate.
Dacă vrei, m-aș putea oferi să fac așa ceva, dar ar trebui să fiu genialăhee hee. Trebuie și puțină bunăvoință din partea userilor, un aranjament, ceva. Poate fi și o întrebare amuzantă, pusă la mișto, sau răspunsurile date inițial să incite lumeahee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pardon. Sunt 400.000 de conturi. Utilizatori sunt doar cateva zeci de mii.

| LikeARollingStone a răspuns:

Eu cred ca este posibil...Insa este nevoie de organizare!winking

| Trrranquila a răspuns:

NU.