| Comeandtellmesomething a întrebat:

Daca trimiti mesaje cu injuraturi poti fi suspendat?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, bineinteles. Dar numai daca utilizatorul, caruia ai trimis acele mesaje, te va raporta (la Contact). Altfel nu.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna
Da,ine inteles.Doar daca acel utilizator te va raporta.adica ii trimiti mesaj adminului.Asa am facut si eu cu un utilizator si acum este suspendat.

pa, pa

| mgtow a răspuns:

Daca ii trimiti doar un mesaj nu te suspenda dar 2º oara te agata si te pune la utilizatori suspendati.

| ZEU93 a răspuns:

Da

| mdany a răspuns:

Depinde.Doar daca persoana carei i-ai trimis daca te reclama, da.

| eprubetă a răspuns:

Pe telefonul mobil?
Nu cred ca poti fii suspendat!
Asta nu am mai auzito sa te suspendeze cineva ca ai trimis mesaje cu injuraturi!
Doar daca vor parintii tai sa afle ce mesaje ai trimis!
Bianka, (daca tu esti) fii fata cuminte!

| annahandball a răspuns:

Da daca te raporteaza cineva!

| Athykzx a răspuns:

Da.Daca ala la care ai trimis te raporteaza.

| HD6685 a răspuns:

Da