| umbra99 a întrebat:

Dc casuta unde bifezi un raspuns ca fiind amuzant e patrata si celalalte sunt rotunde?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că aşa a considerat de cuviinţă web designer-ul site-ului.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Buna intrebare.Am atata timp pe TPU dar nu mi-am pus intrebarea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca amuzantul il poti combina cu oricare alt vot. Spre deosebire de celalalte. De exemplu, nu poti da folositor si nefolositor simultan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O varianta ar fi...pentru ca asa a vrut nenea care s-a gandit la aceste voturi. Grup de butoane radio pentru Fol, Int, Nef, Stupid, iar check pentru Amuzant.
Pe de-o parte cam asa ar fi...ca asa a avut chef, dar pe de alta un raspuns poate fi stupid si amuzant, pe cand inteligent si stupid nu.

| Marya6329 a răspuns:

Ca sa intrebi...tu