| Rockerrockin a întrebat:

Dc nu pot sa vad raspunsurile dau in jos si nu e nimic si mi-au raspuns 3 oameni la acceasi intrebare! Scze de categorie!

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Buna! Trebuie sa mai astepti putin dureaza ceva timp.

14 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Au mancat oile raspunsurile laughing

| Rockerrockin explică (pentru CautNume):

Pai logic!

Răspuns utilizator avertizat
| Rockerrockin explică (pentru MihneaTheLegend):

Cum indraznesti?laughing)))))))))))))))))))

Răspuns utilizator avertizat
| alexs99 a răspuns:

Pentru a vedea raspunsurile primite trebuie sa astepti cateva minute pentru a fi aprobate.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
E bună categoria la care ai scris întrebarea.Trebuie să aștepți vreo 10-15 minute până le aprobă adminul/roboțelul.
Dacă nu îți apar înseamnă că cei care ți-au răspuns au încălcat regulamentul.
O zi bună!

| Rockerrockin explică (pentru LeMousiqe):

Multumesc acum vreau sa-ti dau funda tie poate alta data happy.
o zi buna!

| LeMousiqe a răspuns (pentru Rockerrockin):

Nu contează funda, contează că te-am ajutat! happy

| Rockerrockin explică (pentru LeMousiqe):

Stiu! Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actualizarea nu se face instantaneu de fiecare data. Exista si posibilitatea ca raspunsul sa fie sters daca a incalcat regulamentul.

| AlinaOneDirection a răspuns:

Bună, durează până se aprobă răspunsurile.