| Lussy2 a întrebat:

De ce am statusul de la TPU jonior cum pot sa il scimb? please nu pot da voturi din cauza lor hai va rog cum il schimb sau il sterg please seriozitate si help

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste aici: http://www.tpu.ro/blog/?p=2183 si te lamuresti. Il poti schimba indeplinind conditiile. Succes si numai bine!

| Hikari a răspuns:

Ai statusul Junior deoarece nu ai peste o 100 de raspunsuri. Daca ai peste o 100 de raspunsuri treci la statusul Senior. Cand esti la Junior nu ai voie sa dai mesaje sau voturi.
Sper ca te-am lamurit!happy
Succes!

| CM7YRE a răspuns:

Cred ca din cauza ca nu ai raspuns la prea multe intrebari, si de-aia.Incearca sa ajuti ceva persoanae si vei creste in rank.

| Patty99 a răspuns:

Trebuie sa faci 100 de raspunsuri:d