| CookieșiParty a întrebat:

De ce anonimi nu mai sunt bagati in seama si nu mai pot raspunde la intrebarile de aici?

Răspuns Câştigător
| Nicolelenaa a răspuns:

Anonimii reprezentau una din cele mai mari probleme ale site-ului.
Răspunsurile anonime erau date doar pentru distracție, nu pentru a ajuta oamenii.
Dacă vrei să faci parte din comunitatea TPU este logic că mai întâi trebuie să ai un cont.
Eu consider că această decizie a fost foarte buna.winking

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/blog/?p=1758
Practic, majoritatea răspunsurilor anonime erau cu limbaj vulgar.

| Vulvatron a răspuns:

Da dar unele raspunsuri erau chiar comice big grin

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se face o reorganizare a site-ului, este un lucru bun!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost hărţuită timp de 5 luni de zile de un anonim bolnav, aşa că acum nu pot decât să sărbătoresc pentru asta!

| Vizitiul a răspuns:

Eu cred ca decizia luata aduce beneficii celora de la carma, si nu utilizatorilor. Cand un anonim nu mai poate posta, pentru a nu -i fi descoperita identitatea, isi face un alt cont, de pe care posteaza de sub anonimat, dar cu nume. Asta avantajeaza TPU, ca aici se pune amprenta pe cantitate. Au stiut ei ce-au facut, nu au luat decizia de dragul nostru.