| AlleLovesSelena16 a întrebat:

De ce atunci cand esti provocat si ripostezi lumea te raporteaza?
Nu ai dreptul sa te aperi?

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Dreptul la replica il poti avea --- este dreptul tau! Raportarile se fac in situatia in care, uzand de acest drept, folosesti un limbaj obscen sau o exprimare vulgara.Ca atare, poti riposta dar in limitele bunului simt!

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Daca ai raspunde frumos nu s-ar lua lumea de tine. draga Selena

| MademoiselleV a răspuns:

Draga mea, depinde de modul în care te aperi. Eşti o clonă de-a lui AlleLovesSelena, iar începeţi cu vedeta voastră stupidă şi cu anti-rock-ul?

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Ooh,ti-ai facut alt cont,domnisoara? happy Oh da, asa, fa pe victimawinking