| Laurretta a întrebat:

De ce când încerc să răspund la întrebări după ce scriu răspunsul îmi apare să mă loghez ca să se poată afișa răspunsurile?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă acest lucru ţi se întâmplă doar cu o anumită întrebare, însemnă că aceasta a fost raportată, dar încă n-a apucat să dispară de pe site.
Iar dacă ţi se întâmplă cu toate întrebările, înseamnă că e o eroare a programului/site-ului. Trebuie să aştepţi puţin şi problema se va remedia de la sine. Tuturor ni se întâmplă uneori.
Numai bine!

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Există 2 variante :
1. Are o mică problemă tehnică site-ul.
2. Întrebarea respectivă a fost raportată.
Baftă!

| MenInShadow a răspuns:

Si mie mi se intampla cateodata, trebuie sa astepti un timp afara de pe TPU. iesi si intra inapoi pe site peste vreo 15 min si nu ar trebui sa-ti mai apara asawinking