| VacutzaRoscata a întrebat:

De ce cand incerc sa raspund pe TPU imi apare sa ma loghez, iar apoi dupa ce ma loghez si dau sa raspund imi apare iar sa ma loghez, si tot asa straight face?
funda love struck

2 răspunsuri:
| VacutzaRoscata explică:

Da,l-am activat de mult

| Iahimder a răspuns:

Cand ti-ai facut acest cont ti-a fost trimis un link pe adresa de email. Ai intrat acolo ca sa iti activezi acest cont? Ar putea fi una dintre cauze, insa nu sunt sigur. Daca mai persista aceasta problema nu ezita sa contactezi administratorii acestui site si cu siguranta te vor ajuta. Succes