| CookieșiParty a întrebat:

De ce cand pun o intrebare si-mi arata 1 raspuns sau 2(dupa ce dau click pe intrebare)nu-mi arata nimic? Astept raspunsuri mai multe de 2! Funditaaaa!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru ca toate raspunsurile noastre apar pe site cu o mica intarziere (0-15 minute). Dureaza pana se actualizeaza datele site-ului. Trebuie sa ai putina rabdare.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Majoritatea raspunsurilor trec prin moderare, asa ca dureaza un timp pana sunt afisate. Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| TheLastDancer15 a răspuns:

Dureaza mai mult pana se incarca si se salveaza raspunsul in baza ta de date... funda? :X:*