| ArT_2528 a întrebat:

De ce cand scriu un raspuns la o intrebare nu se posteaza? Mentionez ca intru in "Raspunsurile mele" si scrie "status raspuns: refuzat".

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Continutul raspunsului tau incalca regulile comunitatii si este respins automat in baza unor cuvinte sau link-uri pe care ai incercat sa le incluzi. Pentru mai multe detalii ne poti scrie pe contact@tpu.ro

Alexandra - TPU

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil ai folosit un link sau cuvânt interzis. În astfel de cazuri postările sunt respinse automat - nu se mai afișează pe site.

evenso
| evenso a răspuns:

Trebuie sa trimiti un mesaj la Contact http://www.tpu.ro/contact si sa ceri lamuriri, poate este o problema de site.

| StoicaAndi a răspuns:

E foarte simplu.Ca sa iti apara raspunsul in raspunsurile mele trebuie sa astepti vreo 2 ore sa o puna.Sau ca erau foarte multi care puneau in acelasi timp. Sper ca te-am ajutat