| anonim_4396 a întrebat:

De ce, desi am trimis mesajul de confirmare al e-mail-ului, TPU imi spune ca am e-mail-ul neconfirmat? Face asa mereu. Si nu ma lasa sa raspund la intrebari. Am trimis mesajul de confirmare de mai multe ori.

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Buna,

Confirmarea contului se face printr-un link pe care il primesti pe e-mail. Verifica adresa ta de e-mail si urmeaza pasii de acolo.

Succes!

1 răspuns:
| Escu0 a răspuns:

Dacă l-ai trimis, trebuie să intri pe e-mail și să-ți confirmi contul!